Česky (CZ)English (UK)German (DE-CH-AT)

Průmyslová automatizace

Naše řešení nabízíme jako dodávky na klíč, subdodávky částí projektů nebo služby na hodinové bázi. Jsme zaměřeni na konstrukci a výrobu nových strojů i modernizace stávajících zařízení zejména pro automobilový a elektrotechnický průmysl popř. další obory lehkého průmyslu.
Strojní konstrukce v 3D CAD CREO. Na základě našeho návrhu, nebo zadání od zákazníka naši konstruktéři připraví kompletní design, 3D model a výrobní dokumentaci. Naši konstruktéři mají zkušenosti zejména s technologiemi:
-    Montážní stroje a linky
-    Testovací stroje
-    Robotická pracoviště
-    Dopravníkové systémy a manipulace
-    Technologie lepení
-    Svařovací linky a stroje
-    Krimpovací stroje
-    Tým elektroprojektantů navrhne systém měření a regulace včetně bezpečnostních, řídících a komunikačních systémů (software EPLAN).
-    Návrh a programování řídících a kontrolních systémů strojů (Simatic, Omron, Bosch, Mitsubishi, Allen-Bradley)

Systémová analýza pro nové, rekonstruované i modernizované stroje a zařízení. Vypracujeme studie a systémové analýzy, navrhneme optimální řešení, vhodné řídící systémy, provozní režimy a vypracujeme podklady pro tvorbu programového vybavení. Kompletní dokumentaci vypracujeme v požadovaném cizím jazyce v souladu s ČSN, DIN a IEC normami. Perfektní znalost používaných CAD/CAE systém EPLAN nám umožňuje rychle a flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků.

Na základě námi vytvořené výrobní dokumentace, či podle podkladů od zákazníka, zajišťujeme kompletní výrobu, zapojení, instalaci a oživení celého stroje nebo linky.
Samozřejmostí je servis a péče o zákazníka.