Profil a služby

Společnost PROVYS CZ, s.r.o. je ryze česká společnost specializující se od roku 2000 na dodávky výrobků a služeb v oboru průmyslové automatizace. Hlavním výrobním programem firmy jsou kompletní dodávky speciálních jednoúčelových strojů, zařízení a linek s různým stupněm automatizace, zejména pro automobilový průmysl.

Certifikace a ocenění

Pro další zkvalitnění služeb jsme zavedli systém řízení kvality dle normy ISO 9001, který byl úspěšně certifikován v červenci 2006.

Historie

Firma PROVYS CZ, s.r.o. vznikla v roce 2000 po předchozím působení majitelů společnosti ve stejném oboru již od roku 1997. V prvních pěti letech se společnost postupně vyprofilovala z výrobce rozličných speciálních zařízení, dopravní a manipulační techniky do odvětví jako například sklářství nebo potravinářství na významného dodavatele speciálních jednoúčelových strojů a automatizovaných montážních zařízení pro automobilový průmysl v České republice. V posledních letech však stále častěji naše dodávky směřují též do zahraniční a to jak do lokalit kam naši zákazníci expandují (např. Rusko, Čína, Mexiko) nebo naopak do jejich mateřských firem v západní Evropě.

PROVYS CZ, s.r.o. realizace